تماس با ما

در صورت وجود هرگونه سوال یا نیاز به پشتیبانی از طریق زیر با ما تماس بگیرید
همچنین در ادامه می‌توانید سوالات متداول را مطالعه کنید

تماس با استوری ساز

کاربر گرامی!

چنانچه پس از ثبت سفارش‌تان نیاز به پشتیبانی فنی داشتید با شماره تلفن‌های پشتیبانی استوری‌ساز تماس بگیرید، این شماره‌ها از 7/30 صبح تا 23شب پاسخگوی شما خواهند بود.
همچنین اگر نیاز به راهنمایی یا سوالی داشتید می‌توانید پیام خود را از طریق فرم روبرو ارسال نموده تا ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیریم.

شماره تلفن‌های پشتیبانی استوری‌ساز:09196766200-09030374573

نشانی ما: خیابان جمهوری، ضلع جنوبی میدان جمهوری، ساختمان رادمان، طبقه دوم، واحد8

Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field
حاصل عبارت را وارد کنید 16 + 5 = ?
Enter the equation result to proceed

سوالات متداول

پیشنهاد می‌کنیم قبل از ارسال پیام یا تماس با پشتیبانی ابتدا سوالات زیر را مطالعه کنید و در صورت نیافتن پاسخ با ما تماس بگیرید.

هزینه ساخت هر استوری یا پست اینستاگرام چقدر است؟

در حال حاضر هزینه‌ی ساخت یک استوری ده‌هزار تومان و هزینه ساخت یک پست اینستاگرام بیست و پنج‌هزار تومان است. این ارقام ممکن است در شرایط تخفیف و یا جشنواره‌های دوره‌ای تغییر پیدا کند.

سفارشم چه زمانی آماده است؟

در حال حاضر فرآیند پردازش و ساخت استوری یا پست معمولا کمتر از 15دقیقه و گاهاً 1 تا 3دقیقه طول می‌کشد که با توجه به تعداد استوری یا پست سفارش داده‌شده این زمان متغیر خواهد بود. حداکثر زمان موردنیاز برای هرنوع و هرتعداد سفارش 3ساعت می‌باشد.

تفاوت قالب آماده با اختصاصی در چیست؟

در قالب آماده زمان کمتری برای پردازش و آماده‌سازی ویدئو نیاز است، اما در قالب اختصاصی این زمان ممکن است تا حداکثر 3 ساعت طول بکشد.

سفارشم را دریافت نکرده‌ام؟

فرآیند پردازش و ساخت استوری یا پست نیازمند حداکثر 3ساعت زمان است که در قالب‌های آماده زمان تحویل به 15دقیقه هم رسیده و بعضاً باتوجه به ترافیک سفارشات تا 1دقیقه هم آماده می‌شود. چنانچه در ساعات 7/30 صبح تا 23 شب سفارش‌تان را ثبت کرده‌اید و بیشتر از 3 ساعت از ثبت آن می‌گذرد با پشتیبانی تماس بگیرید.
اگر سفارش‌تان را خارج از ساعت‌های ذکر شده ثبت کرده‌اید، سفارش شما در اولین ساعت‌کاری روز بعد یعنی 7/30 صبح برای شما ارسال خواهد شد.

فهرست